Sesja rocznicowa na Uniwersytecie Rzeszowskim
21 października na Uniwersytecie Rzeszowskim odbędzie się sesja rocznicowa poświęcona działalności Komitetu Obrony Robotników i opozycji demokratycznej lat 70-ych z udziałem historyków tego okresu. Więcej informacji niebawem.